» » Відкрита виховна година «Життя мов мить»
Лубенський професійний ліцей у 2018 році здійснює за державним замовленням підготовку кваліфікованих робітників за професіями: для молоді, що закінчила базову загальноосвітню середню школу з терміном навчання 2 роки - "Штукатур. Маляр"; "Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій"; на базі повної загальної середньої освіти з терміном навчання 1,5 року - "Слюсар з ремонту автомобілів"; "Електрозварник ручного зварювання. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування"; "Кухар. Кондитер".
Інформація до новини
  • Дивилися: 50
  • Автор: admin
  • Дата: 30-11-2018, 13:00
30-11-2018, 13:00

Відкрита виховна година «Життя мов мить»

Категория: Виховна робота

Відкрита виховна година «Життя мов мить»
Відкрита виховна година «Життя мов мить»
Відкрита виховна година «Життя мов мить»
 
 

 

 

 

 

 

 

На виховній годині учні групи мали змогу пригадати з чого починалася антитерористична операція в якій хронології розвивалися події, якою є армія сьогодення. Виховний захід наповнений актуальними відеороликами та інформаційним матеріалом, в який класний керівник вкладає емоційне забарвлення трагічності військових дій на Сході України. Під час проведення  відкритої виховної години відбулася  «хвилина мовчання», як вічний спогад про тих, хто не пошкодував власного життя заради цілісності держави, її кордонів.

Відповідно Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, рекомендовано активно залучати до проведення виховних заходів учасників бойових дій на Сході України, тож, класний керівник Білик  О.О. запросив до виступу учня групи №9, учасника бойових дій Оларя В.Ф., який поділився власними враженнями від участі в АТО та відповів на ряд запитань присутніх

 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

Новини освіти

освітній портал Педагогічна преса

Погода в Лубнах

Погода
Погода у Лубнах

вологість:

тиск:

вітер:

^