» » "Веселка робітничих професій"
Лубенський професійний ліцей у 2018 році здійснює за державним замовленням підготовку кваліфікованих робітників за професіями: для молоді, що закінчила базову загальноосвітню середню школу з терміном навчання 2 роки - "Штукатур. Маляр"; "Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій"; на базі повної загальної середньої освіти з терміном навчання 1,5 року - "Слюсар з ремонту автомобілів"; "Електрозварник ручного зварювання. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування"; "Кухар. Кондитер".
Інформація до новини
  • Дивилися: 21
  • Автор: admin
  • Дата: 14-11-2018, 14:34
14-11-2018, 14:34

"Веселка робітничих професій"

Категория: Виховна робота

veselka      

      Профорієнтаційна зустріч відбулася в актовій залі Лубенської ЗОШ №2, куди були запрошені випускники 9 та 11 класів шкіл міста.

       Заступник директора з виховної роботи Валентина Соловей презентувала кожну робітничу професію, яку можна здобути на базі Лубенського професійного ліцею. Також розповіла випускникам про важливість робітничих професій, про те, як здійснюється навчальний процес, ознайомила присутніх з роботою гуртків та спортивних секцій, зауважила, які потрібні документи для вступу та запросила стати абітурієнтами Лубенського професійного ліцею.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

Новини освіти

освітній портал Педагогічна преса

Погода в Лубнах

Погода
Погода у Лубнах

вологість:

тиск:

вітер:

^