» » Привітання працівників АТ «Мотор Січ»
Лубенський професійний ліцей у 2018 році здійснює за державним замовленням підготовку кваліфікованих робітників за професіями: для молоді, що закінчила базову загальноосвітню середню школу з терміном навчання 2 роки - "Штукатур. Маляр"; "Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій"; на базі повної загальної середньої освіти з терміном навчання 1,5 року - "Слюсар з ремонту автомобілів"; "Електрозварник ручного зварювання. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування"; "Кухар. Кондитер".
Інформація до новини
  • Дивилися: 37
  • Автор: admin
  • Дата: 27-12-2017, 08:24
27-12-2017, 08:24

Привітання працівників АТ «Мотор Січ»

Категория: Виховна робота

26 грудня учні ліцею привітали працівників АТ «Мотор Січ» з наступаючим Новим 2018 роком.

Стало вже доброю традицією, що учнівський колектив Лубенського професійного ліцею вітає зі святами працівників АТ «Мотор Січ». Тож і наближення Нового 2018 року не стало виключенням.

Зі щирими побажаннями добра, миру, благополуччя та процвітання до працівників верстатобудівного заводу звернулися учениця групи №5 з професії «Кухар. Кондитер» Тетяна Снісаренко та учень групи №2 з професії «Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій» Максим Курило.

Пісенне вітання прозвучало від Гарбіча Костянтина учня групи № 9 з професії «Електрозварник ручного зварювання. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

Як завжди, теплом та добрими словами зустріли учнів ліцею господарі свята, а Дід Мороз і Снігуронька вручили солодкі подарунки.

Привітання працівників АТ «Мотор Січ»Привітання працівників АТ «Мотор Січ»Привітання працівників АТ «Мотор Січ»

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

Новини освіти

освітній портал Педагогічна преса

Погода в Лубнах

Погода
Погода у Лубнах

вологість:

тиск:

вітер:

^