» » Вечір відпочинку для учнівської молоді «Новорічна круговерть»
Лубенський професійний ліцей у 2018 році здійснює за державним замовленням підготовку кваліфікованих робітників за професіями: для молоді, що закінчила базову загальноосвітню середню школу з терміном навчання 2 роки - "Штукатур. Маляр"; "Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій"; на базі повної загальної середньої освіти з терміном навчання 1,5 року - "Слюсар з ремонту автомобілів"; "Електрозварник ручного зварювання. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування"; "Кухар. Кондитер".
Інформація до новини
  • Дивилися: 89
  • Автор: admin
  • Дата: 28-12-2017, 08:21
28-12-2017, 08:21

Вечір відпочинку для учнівської молоді «Новорічна круговерть»

Категория: Виховна робота

27 грудня в їдальні Лубенського професійного ліцею відбувся вечір відпочинку для учнівської молоді «Новорічна круговерть».

До професійного ліцею завітали герої відомого скеч-кому «Танька і Володька», які виступили в ролі ведучих новорічного вечору-відпочинку та мали на меті, відпрацювавши корпоратив, заробити багато грошей.

Святковий настрій та свої таланти дарували учні ліцею, а саме:

Курило Максим – група №2, професія «Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій»;

Пурлушкіна Віолета, Мойсеєнко Маргарита, Цюпка Наталія – група №5, професія «Кухар. Кондитер»;

Гарбіч Костянтин, Лябах Володимир – група № 9, професія «Електрозварник ручного зварювання. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»;

Гусаренко Олександр – група №7, професія «Слюсар з ремонту автомобілів» (1 курс);

Гетьман Дмитро – група №1, професія «Слюсар з ремонту автомобілів» (2 курс);

Кузьменко Марина випускниця ліцею.

Роль Володьки виконав Курило Максим – учень групи №2 з професії «Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій». У ролі Таньки була учениця групи №5 з професії «Кухар. Кондитер» Снісаренко Тетяна.

У залі панувала передноворічна тепла атмосфера та гарний настрій.

Організаторами заходу були: заступник директора з виховної роботи В.А. Соловей, бібліотекар С.А. Легуша, інженер-електронник І.І. Шпітун та рада учнівського самоврядування ліцею.

Вечір відпочинку для учнівської молоді «Новорічна круговерть»Вечір відпочинку для учнівської молоді «Новорічна круговерть»Вечір відпочинку для учнівської молоді «Новорічна круговерть»Вечір відпочинку для учнівської молоді «Новорічна круговерть»Вечір відпочинку для учнівської молоді «Новорічна круговерть»Вечір відпочинку для учнівської молоді «Новорічна круговерть»Вечір відпочинку для учнівської молоді «Новорічна круговерть»Вечір відпочинку для учнівської молоді «Новорічна круговерть»Вечір відпочинку для учнівської молоді «Новорічна круговерть»Вечір відпочинку для учнівської молоді «Новорічна круговерть»Вечір відпочинку для учнівської молоді «Новорічна круговерть»скачать dle 10.5фильмы бесплатно

Новини освіти

освітній портал Педагогічна преса

Погода в Лубнах

Погода
Погода у Лубнах

вологість:

тиск:

вітер:

^