Лубенський професійний ліцей у 2017 році здійснює набір учнів за державним замовленням для підготовки кваліфікованих робітників за професіями: для молоді, що закінчила базову загальноосвітню середню школу з терміном навчання 2 роки - "Штукатур. Маляр"; "Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій"; на базі повної загальної середньої освіти з терміном навчання 1,5 року - "Слюсар з ремонту автомобілів"; "Електрозварник ручного зварювання. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування"; "Кухар. Кондитер"; "Кухар".
Інформація до новини
  • Дивилися: 45
  • Автор: admin
  • Дата: 10-05-2017, 11:18
10-05-2017, 11:18

День Перемоги

Категория: Виховна робота

 

09.05.2017 року учні та працівники Лубенського професійного ліцею долучилися до відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Низку урочистих заходів цього дня розпочав святковий марш під звуки духового оркестру, що йшов від Ярмаркової площі у напрямку Володимирського майдану. Саме біля пам’ятника Володимира Великого розгорнулися урочистості з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. До вітального слова зверталися представники міської ради, ветерани, учасники АТО, гості із польського міста-побратима Скернєвіце.

По закінченню мітингу колона почесною ходою направилася до пам’ятника Слави до Вічного вогню, щоб у скорботній хвилині мовчання схилити голови в пам’ять про полеглих героїв.

Подвиги захисників Вітчизни - це та величезна правда історії, яку не спотворити і не перекреслити. Вона живе в людських серцях.


День ПеремогиДень ПеремогиДень Перемогискачать dle 10.5фильмы бесплатно

Новини освіти

освітній портал Педагогічна преса

Погода в Лубнах

Погода
Погода у Лубнах

вологість:

тиск:

вітер:

^