» » Виховна година "Лубни знайомі й незнайомі"
Лубенський професійний ліцей у 2017 році здійснює набір учнів за державним замовленням для підготовки кваліфікованих робітників за професіями: для молоді, що закінчила базову загальноосвітню середню школу з терміном навчання 2 роки - "Штукатур. Маляр"; "Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій"; на базі повної загальної середньої освіти з терміном навчання 1,5 року - "Слюсар з ремонту автомобілів"; "Електрозварник ручного зварювання. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування"; "Кухар. Кондитер"; "Кухар".
Інформація до новини
  • Дивилися: 40
  • Автор: admin
  • Дата: 17-05-2017, 14:30
17-05-2017, 14:30

Виховна година "Лубни знайомі й незнайомі"

Категория: Виховна робота

17 травня 2017 року майстер виробничого навчання І категорії Ярмольчук О.Г. провела відкриту виховну годину для учнів групи №6 з професії «Штукатур. Маляр» (1-й курс) на тему «Лубни знайомі й незнайомі».

 

У сучасних умовах, неможливо виховати культурну людину, справжнього патріота без знань про історію нашої Батьківщини.

На виховній годині на тему «Лубни знайомі і не знайомі» учні мали змогу поширити знання про: місто Лубни, що є невід`ємною частиною українського культурного спадку; видатних талановитих людей, відважних борців за свободу українського народу; багате історичне минуле.

 
 
У проведенні виховної години приймали участь класний керівник групи Фролов Є.О. та учні.
Виховна година "Лубни знайомі й незнайомі"Виховна година "Лубни знайомі й незнайомі"Виховна година "Лубни знайомі й незнайомі"Виховна година "Лубни знайомі й незнайомі"Виховна година "Лубни знайомі й незнайомі"Виховна година "Лубни знайомі й незнайомі"Виховна година "Лубни знайомі й незнайомі"Виховна година "Лубни знайомі й незнайомі"
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

Новини освіти

освітній портал Педагогічна преса

Погода в Лубнах

Погода
Погода у Лубнах

вологість:

тиск:

вітер:

^