Лубенський професійний ліцей у 2018 році здійснює за державним замовленням підготовку кваліфікованих робітників за професіями: для молоді, що закінчила базову загальноосвітню середню школу з терміном навчання 2 роки - "Штукатур. Маляр"; "Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій"; на базі повної загальної середньої освіти з терміном навчання 1,5 року - "Слюсар з ремонту автомобілів"; "Електрозварник ручного зварювання. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування"; "Кухар. Кондитер".

Партнери

Лубенський професійний ліцей здійснює підготовку фахівців для будівельної галузі, машинобудівної галузі та громадського харчування. Навчальний заклад підтримує тісні зв’язки з підприємствами, організаціями та приватними підприємцями міста, району, Полтавської області щодо організації виробничої практики і працевлаштування випускників.

 

Основні замовники кадрів:

 

ВП «Лубенський верстатобудівний завод» АТ «МОТОР СІЧ»

Сучасне верстатобудівне підприємство із широкими технологічними можливостями. Основною продукцією ВП «Лубенський верстатобудівний завод» є круглошліфувальні верстати з різним рівнем автоматизації, від верстатів з ручним управлінням до верстатів із сучасними ЧПУ.
Крім складного, наукомісткого устаткування, ВП «Лубенський верстатобудівний завод» пропонує цілу гаму порівняно простих виробів: верстат фрезерно-свердлувальний універсальний з ручним керуванням, вертикально-свердлувальний настільний, верстат для заточення пилок і ножів, для випробування відрізних і абразивних кіл.
Завод виконує капітальний ремонт і модернізацію верстатів власного виготовлення, а також токарських, трубонарізних і інших металоріжучих верстатів інших виробників, доробку механічної і гідравлічної частини устаткування.

 

Завод ЛУБНИМАШ

Основним напрямком діяльності якого є виготовлення обладнання для агропромислового комплексу. Завод ЛУБНИМАШ спеціалізується на проектуванні, виготовленні та реалізації обладнання для транспортування, зберігання, переробки зерна, зернопродуктів та інших сипучих матеріалів.
Розробка проектно-кошторисної документації та виготовлення обладнання здійснюється з використанням сучасних технічних засобів та технологій, обладнання оснащується комплектуючими провідних фірм-виробників, вся продукція сертифікована та має необхідні дозволи.

 

ПАТ «Спецлісмаш»

Єдине підприємство на Україні, яке займається виготовленням устаткування для обробітку ґрунту, посіву і посадки дерев. Підприємство спеціалізується на виготовленні техніки для лісового господарства: плугів, культиваторів, борін, викопочних скоб, трелювальних пристроїв, навантажувачів, установок для розколювання дров, сіялок та саджалок лісу і комплектуючих до них. Підприємством випускаються запасні частини до цієї техніки, леміші, відвали, дискові ножі, батареї та ін. Параметри якості виготовлених машин регламентуються технічними умовами на них і суворо виконуються.

 

ТОВ «Автомаш-Лубни»

Виконує: всі види переобладнання дорожньо-транспортних засобів із видачею документації для перереєстрації в органах МРЕВ (переобладнання із заміною кузова, рами, шасі, двигуна); як повний так і частковий тюнинг салону мікроавтобуса, враховуючи всі побажання клієнта і максимально пристосовує автомобіль під потреби замовника.

 

ТОВ «Лубнижитлобуд-2010» – 40 років на ринку нерухомості!

Основна діяльність:будівництво житлових будинків та адміністративних споруд та споруд соціального призначення у Полтавській області.

 

Лубенське комунальне житлово-експлуатаційне управління

Основними видами економічної діяльності є: загальне будівництво будівель (нові роботи, роботи по заміні, реконструкції та відновленню); виробництво робочого одягу.

 

ТОВ «Самшит-агро»

Основним видом економічної діяльності є виробництво теслярських та столярних виробів.


Новини освіти

освітній портал Педагогічна преса

Погода в Лубнах

Погода
Погода у Лубнах

вологість:

тиск:

вітер:

^