Лубенський професійний ліцей у 2017 році здійснює набір учнів за державним замовленням для підготовки кваліфікованих робітників за професіями: для молоді, що закінчила базову загальноосвітню середню школу з терміном навчання 2 роки - "Штукатур. Маляр"; "Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій"; на базі повної загальної середньої освіти з терміном навчання 1,5 року - "Слюсар з ремонту автомобілів"; "Електрозварник ручного зварювання. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування"; "Кухар. Кондитер"; "Кухар".

Навчальні кабінети

Кабінет інформаційних технологій

Завідувач викладач, спеціаліст першої категорії Білик Олександр Олександрович


Кабінет інформаційних технологій просторий, світлий, з євроремонтом.

Знаходиться він на 3-му поверсі ліцею. У ньому вміщено 15 комп’ютерів, які підключені до мережі Інтернет. У кабінеті розміщені такі стенди:

 • куточки з охорони праці;
 • комплект плакатів "Комп'ютерний клас".

Матеріально-технічна база кабінету включає набір плакатів для занять з предмету «Інформаційні технології».

Педагоги, які викладають інші предмети, також мають змогу проводити заняття в цьому кабінеті, коли планами уроків передбачається застосування ІКТ.

У позаурочний час у кабінеті мають можливість працювати як учні, так і педагоги ліцею - для цього створені всі умови.Кабінет електротехніки

Завідувач викладач, спеціаліст першої категорії Білик Олександр Олександрович


Кабінет електротехніки знаходиться на 3-му поверсі ліцею, вміщує в себе 24 навчальних місць. Він відповідає сучасним вимогам. Є змінні та постійні стенди, а найголовніше – література, без якої не обійтися в навчанні.

Для успішного вивчення предмету тут створено всі умови. Кабінет обладнаний багатьма засобами, які сприяють у навчанні. Зокрема, це:

 • плакати;
 • підручники;
 • макети;
 • стенди.

На базі кабінету проводяться як уроки спецпредметів, так і позаурочні заходи.


Для кращого засвоєння предмету розроблений необхідний дидактичний матеріал. У кабінеті проводиться багато цікавих заходів професійного спрямування - вікторини, конкурси тощо.Кабінет суспільних дисциплін

Завідувач викладач, спеціаліст першої категорії Іващенко Олег Володимирович


У кабінеті суспільних дисциплін проводяться заняття з предметів загально-професійної підготовки: «Основи правових знань»; «Основи галузевої економіки та підприємництва»; «Українське ділове мовлення»; «Техніка пошуку роботи»; з предмета, який вільно обирається – «Ділова активність».

Кабінет має необхідне матеріально-технічне забезпечення, а саме:

 • комплект плануючої документації з предметів;
 • потемні папки;
 • комплект навчально-методичних посібників для викладача;
 • бібліотеку науково-популярної, довідково-інформаційної і методичної літератури, підручники, журнали, котрі необхідні для здійснення навчально-виховної роботи.

У кабінеті розміщені стенди:

 1. Конституція – основний закон держави.
 2. Трудове законодавство.
 3. Злочин і покарання.
 4. Екологічне право України.
 5. Куточок з охорони праці.

При викладанні предметів загально-професійної підготовки викладачі ставлять завдання глибоко розкрити зміст і показати практичне значення предметів, які викладають; створити на уроках «ситуацію успіху»; партнерські стосунки «вчитель-учень»; стимулювати учнів до самопізнання. Педагоги вважають, що учень – це не той, кого вони навчають, а той, хто в них навчається.

У професійній діяльності викладачів Гиренко В.Г., Іващенко О.В. займають місце найбільш результативні методи і форми навчання – інтерактивні, створення проблемних ситуацій, застосування випереджувального навчання в поєднанні з використанням комп’ютерних технологій, оскільки все це дозволяє: отримати знання не у готовому вигляді, а в процесі власної активності; спонукає учнів до творчої роботи та формуванню особистої позиції щодо сприйняття змісту навчання; створює такі умови, за яких би кожен учень міг успішно навчатися, розвивати свої здібності та інтелект, формувати свій стиль поведінки, приймати обґрунтовані рішення, бути всебічно і гармонійно розвиненою особистістю, що допоможе в майбутньому знайти своє місце в суспільстві.

Сучасний дизайн кабінету, матеріально-технічне забезпечення створюють доброзичливий мікроклімат, котрий є запорукою успішного оволодіння учнями знань, які так необхідні молодій людині, котра повинна бути не тільки висококваліфікованим конкурентоздатним робітником на сучасному ринку праці, а й свідомою особистістю, політично й економічно грамотним громадянином нашої держави. 

Кабінет спеціальної технології штукатурних та малярних робіт
 
Завідувач викладач, спеціаліст вищої категорії Победра Ірина Григорівна

 

Для тих, хто планує пов’язати своє життя з професією «Штукатур. Маляр», варто завітати в цей кабінет – світлий, просторий, затишний та одночасно професійно-спрямований. Майбутнім фахівцям цікаво ознайомитися зі стендами: «Сучасне виконання будівельних робіт з опорядження стін і стелі»; «Інструмент опоряджувальника»; «Зразки фактурних штукатурок, виконаних із матеріалів «Ceresit» (доречно зауважити, що виконані вони руками учнів).

Багато корисної інформації можна отримати зі стендів «Куточок кабінету», «Куточок охорони праці», «Куточок випускника».

Кабінет оснащений ноутбуком, мультимедійним проектором, котрі активно використовуються на уроках теоретичного циклу. Є також струйний кольоровий принтер.

Відповідно до навчального плану та програми створено тематичні папки з різних спеціальних предметів з професії «Штукатур. Маляр», які застосовуються на уроках теоретичного навчання.

Особливу ауру створює зелений куточок, який гармонійно поєднується з оснащенням кабінету. 

Кабінет технології приготування їжі та борошняних кондитерських виробів

 

Завідувач майстер виробничого навчання І категорії

Вірич Володимир Васильович


Кабінет сонячний, світлий, привітний, оформлений з любов’ю до професії "Кухар. Кондитер”. У ньому є: куточок охорони праці, різні стенди, наприклад, "Зразок виконання дипломної роботи”, "Інформаційні вісті” (про навчальний процес, планування роботи кабінету, атестацію учнів).

Оформлена закрита вітрина з муляжами кулінарних та кондитерських виробів. По кожному предмету розроблені потемні папки, які поповнюються щорічно. Мультимедійні презентації занесені в окрему картотеку.

Кабінет в повному обсязі забезпечений спеціалізованою літературою. Значну частку матеріально-технічної бази займають роботи учнів, а саме: реферати, доповіді, інформаційні матеріали, фотобуклети на різну тематику.

Гарний настрій, затишок, позитивний мікроклімат створюють кімнатні квіти, які прикрашають кабінет.


  
Кабінет охорони праці та креслення
 
Завідувач викладач, спеціаліст вищої категорії, старший викладач

РиковаЗоя Олексіївна


У кабінеті проходять різноманітні цікаві стандартні та нестандартні уроки з предметів "Охорона праці" та "Креслення" з усіх професій, по яким учні отримують кваліфікацію в ліцеї.


Оформлений кабінет естетично, на сучасному рівні, відповідно до вимог Закону «Про Охорону праці».

У кабінеті є стенди з усіх шести розділів "Охорони праці": "Граничні норми підіймання та переміщення важких речей", "Небезпечні та шкідливі виробничі фактори", "Навчання та перевірка знань з питань охорони праці"; моделі вогнегасника для проведення практичних занять по темі "Надання першої долікарської допомоги та основ пожежної безпеки".

Розроблені потемні папки, які постійно поповнюються. Підготовлені методичні розробки уроків, мультимедійні презентації з предметів, реферати, тести, кросворди.

Кабінет в повному обсязі забезпечений спеціалізованою літературою, оснащений ноутбуком, який підключений до мережі Інтернет.


Озеленення кабінету сприяє хорошому настрою та позитивному мікроклімату.


 
Кабінет спеціальної технології з професії "Слюсар з ремонту автомобілів"
 
Завідувач майстер виробничого навчання Бельченко Вадим Анатолійович
 

 

Кабінет знаходиться на 3-му поверсі ліцею. У ньому затишно, світло. Він оформлений різними стендами: "Куточок охорони праці", "Куточок випускника"; плакатами і моделями з професії «Слюсар з ремонту автомобілів».

Значну частину матеріально-технічної бази кабінету займають роботи учнів, а саме: реферати, кросворди, газети на різну тематику.

У кабінеті створені всі умови для оволодіння професією «Слюсар з ремонту автомобілів».

Новини освіти

освітній портал Педагогічна преса

Погода в Лубнах

Погода
Погода у Лубнах

вологість:

тиск:

вітер:

^