» » Олімпіада з предмету «Технологія малярних робіт»
Лубенський професійний ліцей у 2018 році здійснює за державним замовленням підготовку кваліфікованих робітників за професіями: для молоді, що закінчила базову загальноосвітню середню школу з терміном навчання 2 роки - "Штукатур. Маляр"; "Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій"; на базі повної загальної середньої освіти з терміном навчання 1,5 року - "Слюсар з ремонту автомобілів"; "Електрозварник ручного зварювання. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування"; "Кухар. Кондитер".
Інформація до новини
  • Дивилися: 38
  • Автор: admin
  • Дата: 13-12-2017, 11:37
13-12-2017, 11:37

Олімпіада з предмету «Технологія малярних робіт»

Категория: Навчальна робота

12 грудня 2017 року в кабінеті «Інформаційних технологій» викладачем І.Г. Победрою проведено олімпіаду з предмету «Технологія малярних робіт». В олімпіаді приймали участь учні групи №6 з професії «Штукатур. Маляр» (кваліфікація: маляр 3 розряд, 2 курс). Учні виконували тестове завдання на платформі MyTest, яке включало 50 питань.

На підставі узагальнених результатів журі визначило переможців олімпіади: І місце зайняв Іван Єпіфанов, 2 місце – Віталій Карпенко, 3 місце – Сергій Покрайнюк.
Олімпіада з предмету «Технологія малярних робіт»Олімпіада з предмету «Технологія малярних робіт»
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

Новини освіти

освітній портал Педагогічна преса

Погода в Лубнах

Погода
Погода у Лубнах

вологість:

тиск:

вітер:

^