» » Відкритий урок з предмету «Охорона праці»
Лубенський професійний ліцей у 2018 році здійснює за державним замовленням підготовку кваліфікованих робітників за професіями: для молоді, що закінчила базову загальноосвітню середню школу з терміном навчання 2 роки - "Штукатур. Маляр"; "Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій"; на базі повної загальної середньої освіти з терміном навчання 1,5 року - "Слюсар з ремонту автомобілів"; "Електрозварник ручного зварювання. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування"; "Кухар. Кондитер".
Інформація до новини
  • Дивилися: 56
  • Автор: admin
  • Дата: 13-12-2017, 11:30
13-12-2017, 11:30

Відкритий урок з предмету «Охорона праці»

Категория: Навчальна робота

Викладач вищої категорії, старший викладач З.О. Рикова провела відкритий урок з предмету «Охорона праці» на тему «Горіння речовин і способи його припинення» в групі з професії «Кухар. Кондитер» (кваліфікація: кухар 3-го розряду).

Методична мета уроку – активізація пізнавальної діяльності учнів за допомогою застосування мультимедійної презентації та випереджувального навчання.

Тема уроку має важливе прикладне значення. Оскільки професія «Кухар. Кондитер» відноситься до робіт з підвищеною небезпекою, тому знання питань пожежної безпеки знаходяться в пріоритеті у професійній підготовці кваліфікованого працівника.

Вивчення теми «Горіння речовин і способи його припинення» дає можливість учням чітко засвоїти: причини виникнення пожеж; яку небезпеку може завдати пожежа; як своєчасно попередити та знешкодити пожежу; послідовність дій у випадку виникнення пожежної небезпеки; необхідність надання допомоги потерпілим.

Діти повинні розуміти, що головна мета охорони праці та безпеки життєдіяльності – це забезпечення безпечних умов праці, збереження життя та здоров’я працівників на робочому місці в процесі їх трудової діяльності.
Відкритий урок з  предмету «Охорона праці»Відкритий урок з  предмету «Охорона праці»
Відкритий урок з  предмету «Охорона праці»Відкритий урок з  предмету «Охорона праці»Відкритий урок з  предмету «Охорона праці»
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

Новини освіти

освітній портал Педагогічна преса

Погода в Лубнах

Погода
Погода у Лубнах

вологість:

тиск:

вітер:

^