» » Тиждень професій «Кухар», «Кондитер»
Лубенський професійний ліцей у 2018 році здійснює за державним замовленням підготовку кваліфікованих робітників за професіями: для молоді, що закінчила базову загальноосвітню середню школу з терміном навчання 2 роки - "Штукатур. Маляр"; "Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій"; на базі повної загальної середньої освіти з терміном навчання 1,5 року - "Слюсар з ремонту автомобілів"; "Електрозварник ручного зварювання. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування"; "Кухар. Кондитер".
Інформація до новини
  • Дивилися: 35
  • Автор: admin
  • Дата: 3-12-2018, 13:01
3-12-2018, 13:01

Тиждень професій «Кухар», «Кондитер»

Категория: Методична робота

Тиждень професій «Кухар», «Кондитер» 

Тиждень професій «Кухар», «Кондитер»

Тиждень професій «Кухар», «Кондитер»

Тиждень професій «Кухар», «Кондитер»

Тиждень професій «Кухар», «Кондитер»

 

 

 

 

 
Мета тижня: формування пізнавального інтересу до вивчення спеціальних предметів з професій «Кухар», «Кондитер», виховання любові до обраної професії, наполегливості у досягненні поставленої мети, почуття відповідальності та взаємоповаги.

         Відповідальними за проведення тижня професій були голови циклових методичних комісій теоретичної підготовки Рикова З.О. та практичної підготовки Ярмольчук О.Г..

Заходи під час тижня професій проводилися викладачами та майстрами виробничого навчання відповідно до затвердженого плану.

На профорієнтаційному заході «Кулінарна та кондитерська майстерня» учнів шкіл міста Лубен прийняли участь у майстер-класах по декоруванню кулінарних страв та кондитерських виробів, які проводили учні груп № 4 з професії «Кухар» Вероніка Гончар, Ірина Кисіль, Юлія Савченко (1 курс)  та № 5 з професії «Кондитер» Олександр Кравченко, Олександр Меншиков (2 курс) під керівництвом майстрів виробничого навчання Вірича В.В. та Зінченко О.М. Майбутні випускники шкіл насолоджувалися виставкою декору із фруктів та овочів та отримали смачні гостинці. 

Викладачем предмету «Устаткування підприємств харчування» Денисенко Ю.Б. проведена лотерея знань для учнів групи № 4 з професії «Кухар. Кондитер» (кваліфікація: кухар 3 розряд). Переможниця лотереї Юлія Хлистік. 

У конкурсі-огляді стіннівок «Страви старовинної української кухні» перемогла учениця групи № 4 з професії «Кухар» (кваліфікація: кухар 3 розряд) Юлія Хлистік та Вероніка Гончар.

Викладач предмету «Основи декорування страв і виробів» Гиренко В.Г. з метою ознайомлення учнів з майстерною роботою кондитерів по виготовленню декору та прикрашанню ним кондитерських виробів провела з учнями групи № 4 з професії «Кухар. Кондитер» (кваліфікація: кухар 3 розряд) відеолекторій «Дивовижні шедеври десертів» (із демонстрацією відео). 

Викладач Рикова З.О. провела серед учнів групи № 4 (кваліфікація: кухар 3 розряд) конкурс «Смішні бутерброди». 


 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

Новини освіти

освітній портал Педагогічна преса

Погода в Лубнах

Погода
Погода у Лубнах

вологість:

тиск:

вітер:

^