» » Тиждень відкритих дверей
Лубенський професійний ліцей у 2018 році здійснює за державним замовленням підготовку кваліфікованих робітників за професіями: для молоді, що закінчила базову загальноосвітню середню школу з терміном навчання 2 роки - "Штукатур. Маляр"; "Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій"; на базі повної загальної середньої освіти з терміном навчання 1,5 року - "Слюсар з ремонту автомобілів"; "Електрозварник ручного зварювання. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування"; "Кухар. Кондитер".
Інформація до новини
  • Дивилися: 29
  • Автор: admin
  • Дата: 16-03-2018, 16:00
16-03-2018, 16:00

Тиждень відкритих дверей

Категория: Методична робота

3 12 по 16 березня 2018 року у Лубенському професійному ліцеї пройшов Тиждень відкритих дверей. Не зважаючи на примхи погоди, кілька сотень відвідувачів прийшли до ліцею для того, щоб ознайомитися з професіями, умовами навчання та з перших уст дізнатися про цьогорічні особливості вступної кампанії. У навчальній аудиторії №9 розгорнулися тематичні виставки з кожної професії. Відвідувачі мали можливість поспілкуватися з викладачами та учнями, отримати відповіді на запитання щодо напрямів підготовки, організації навчального процесу, виробничих практик, можливостей працевлаштування за обраним фахом тощо. Роздавалися і відповідні друковані матеріали.

Перед майбутніми абітурієнтами виступила заступник директора з виховної роботи Валентина Соловей, яка поінформувала присутніх про умови вступу до Лубенського професійного ліцею; презентувала історію заснування навчального закладу та розвиток профтехосвіти Полтавщини; надала інформацію про ліцей і про ті великі можливості, які отримує кожен його учень для навчання, саморозвитку і дозвілля; відповіла на численні запитання гостей.

Учні ліцею Олександр Гусаренко, Тетяна Снісаренко, Богдан Романенко познайомили гостей зі спектром робітничих професій, які надаються на базі навчального закладу та розповіли про переваги кожної з них.

Тож, 14.03.18 ліцей відвідали учні ЗОШ №10, ЗОШ №4 та ЗОШ №9;

15.03.2018– учні ЗОШ №6;

16.03.2018 – учні ЗОШ №1;

21.03.2018 – учні ЗОШ №2 та ЗОШ№8.

Програма кожної зустрічі складалася з екскурсії по ліцею, виставки матеріально-технічного обладнання та інвентарю, виставки виробів учнів ліцею, презентації навчального закладу та презентацій професій, які готує кузня робітничих кадрів Лубенський професійний ліцей.
 
Тиждень відкритих дверейТиждень відкритих дверейТиждень відкритих дверейТиждень відкритих дверейТиждень відкритих дверейТиждень відкритих дверейТиждень відкритих дверейТиждень відкритих дверейТиждень відкритих дверейТиждень відкритих дверейТиждень відкритих дверейТиждень відкритих дверейТиждень відкритих дверейТиждень відкритих дверей
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

Новини освіти

освітній портал Педагогічна преса

Погода в Лубнах

Погода
Погода у Лубнах

вологість:

тиск:

вітер:

^