» » Випуск кваліфікованих робітників
Лубенський професійний ліцей у 2018 році здійснює за державним замовленням підготовку кваліфікованих робітників за професіями: для молоді, що закінчила базову загальноосвітню середню школу з терміном навчання 2 роки - "Штукатур. Маляр"; "Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій"; на базі повної загальної середньої освіти з терміном навчання 1,5 року - "Слюсар з ремонту автомобілів"; "Електрозварник ручного зварювання. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування"; "Кухар. Кондитер".
Інформація до новини
  • Дивилися: 10
  • Автор: admin
  • Дата: 1-02-2018, 10:04
1-02-2018, 10:04

Випуск кваліфікованих робітників

Категория: Методична робота

З теплими вітальними словами до випускників звернулися директор ліцею Риков Андрій Валентинович, заступник директора з навчально-виробничої роботи Денисенко Юрій Борисович, заступник директора з виховної роботи Соловей Валентина Анатоліївна , майстри виробничого навчання Вірич Володимир Васильович та Бельченко Вадим Анатолійович. Вони привітали учнів із закінченням навчання та побажали успішно реалізувати себе в професійній діяльності.

Кульмінацією заходу було вручення дипломів кваліфікованого робітника.

Тож, перед випускниками ліцею відчинилися двері у світ досягнення професійних висот з професій «Слюсар з ремонту автомобілів» та у світ майстерності і творчості з професії «Кухар. Кондитер» .
Випуск кваліфікованих робітниківВипуск кваліфікованих робітниківВипуск кваліфікованих робітниківВипуск кваліфікованих робітниківВипуск кваліфікованих робітниківВипуск кваліфікованих робітників
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

Новини освіти

освітній портал Педагогічна преса

Погода в Лубнах

Погода
Погода у Лубнах

вологість:

тиск:

вітер:

^