Лубенський професійний ліцей у 2018 році здійснює за державним замовленням підготовку кваліфікованих робітників за професіями: для молоді, що закінчила базову загальноосвітню середню школу з терміном навчання 2 роки - "Штукатур. Маляр"; "Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій"; на базі повної загальної середньої освіти з терміном навчання 1,5 року - "Слюсар з ремонту автомобілів"; "Електрозварник ручного зварювання. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування"; "Кухар. Кондитер".
Інформація до новини
  • Дивилися: 46
  • Автор: admin
  • Дата: 4-01-2018, 16:30
4-01-2018, 16:30

Педагогічні читання

Категория: Методична робота

3-4 січня 2018 року в Лубенському професійному ліцеї відповідно до плану методичної роботи на 2017/2018 н. р. та з метою зростання фахової майстерності педагогів

відбулися педагогічні читання на тему «Застосування новітніх технологій як засобу оптимізації навчально-виробничого процесу ПТНЗ».

Доповіді педагогічних працівників були різноплановими із застосуванням мультимедійних презентацій:

Гиренко В.Г., методист ліцею. Закон України «Про освіту».

Денисенко Ю.Б., заступник директора з навчально-виробничої роботи. Запровадження європейських стандартів і підходів до виховання учнів (ознайомлення з документами міжнародної спільноти в галузі прав дитини).

Легуша С.А., бібліотекар. Особливості педагогічної системи А.С. Макаренка.

Вірич В.В., майстер виробничого навчання з професії «Кухар. Кондитер». Педагогічна спадщина Г.Г. Ващенка.

Победра І.Г., викладач професійно-теоретичної підготовки будівельного профілю. Формування позитивної мотивації до навчання шляхом використання на уроках інформаційно-комунікаційних технологій.

Рикова З.О., викладач професійно-теоретичної підготовки. Технологія використання інтерактивних методів і прийомів навчання на уроках «Охорони праці».

Ярмольчук О.Г., майстер виробничого навчання з професії «Штукатур. Маляр». Використання продуктивних методів навчання для розвитку пізнавальної активності учнів на уроках виробничого навчання.

Зінченко О.М., майстер виробничого навчання з професії «Кухар. Кондитер». Формування професійної компетентності учнів на уроках виробничого навчання з професії «Кухар. Кондитер».

Фролов Є.О., викладач предмету «Фізична культура та здоров'я». Значення занять баскетболом для фізичного розвитку учнів ПТНЗ.
 
Педагогічні читанняПедагогічні читанняПедагогічні читанняПедагогічні читанняПедагогічні читанняПедагогічні читанняПедагогічні читанняПедагогічні читанняПедагогічні читання
 
 
Соловей В.А., практичний психолог. Психологічне заняття з елементами тренінгу (для всіх категорій педагогічних працівників) «Значення мотивації в розвитку професійних компетентностей педагога та учня».
 
Педагогічні читанняПедагогічні читанняПедагогічні читанняПедагогічні читанняПедагогічні читанняПедагогічні читанняПедагогічні читанняПедагогічні читанняПедагогічні читанняПедагогічні читанняПедагогічні читанняПедагогічні читанняПедагогічні читанняПедагогічні читанняПедагогічні читання
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

Новини освіти

освітній портал Педагогічна преса

Погода в Лубнах

Погода
Погода у Лубнах

вологість:

тиск:

вітер:

^