» » Підсумкове засідання методичного об’єднання керівників та викладачів фізичного виховання
Лубенський професійний ліцей у 2017 році здійснює набір учнів за державним замовленням для підготовки кваліфікованих робітників за професіями: для молоді, що закінчила базову загальноосвітню середню школу з терміном навчання 2 роки - "Штукатур. Маляр"; "Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій"; на базі повної загальної середньої освіти з терміном навчання 1,5 року - "Слюсар з ремонту автомобілів"; "Електрозварник ручного зварювання. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування"; "Кухар. Кондитер"; "Кухар".
Інформація до новини
  • Дивилися: 45
  • Автор: admin
  • Дата: 14-06-2017, 16:30
14-06-2017, 16:30

Підсумкове засідання методичного об’єднання керівників та викладачів фізичного виховання

Категория: Методична робота

На базі Лубенського професійного ліцею відбулося підсумкове засідання методичного об’єднання керівників та викладачів фізичного виховання під керівництвом Е.В. Муха – голова обласного методичного об’єднання. У засіданні прийняли участь керівники фізичного виховання професійно-технічних навчальних закладів Полтавської області.
Підсумкове засідання методичного об’єднання керівників та викладачів фізичного виховання
 
Робота секції була спрямована на підведення підсумків  роботи керівників фізичного виховання  за 2016/2017 н. р.
Підсумкове засідання методичного об’єднання керівників та викладачів фізичного вихованняПідсумкове засідання методичного об’єднання керівників та викладачів фізичного виховання
 
З вітальним словом до гостей Лубенського професійного ліцею звернувся директор Риков А.В., який побажав успішної та продуктивної роботи у вирішенні питань з фізичного виховання учнівської молоді.
Підсумкове засідання методичного об’єднання керівників та викладачів фізичного виховання
 
По завершенню роботи секції, учасники відвідали Мгарський Спасо-Преображенський монастир, де мали змогу збагатитися духовно та розширити свої знання з  історії його заснування та становлення.
 Підсумкове засідання методичного об’єднання керівників та викладачів фізичного вихованняПідсумкове засідання методичного об’єднання керівників та викладачів фізичного вихованняПідсумкове засідання методичного об’єднання керівників та викладачів фізичного виховання
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

Новини освіти

освітній портал Педагогічна преса

Погода в Лубнах

Погода
Погода у Лубнах

вологість:

тиск:

вітер:

^