» » Місячник з охорони праці та безпеки життєдіяльності
Лубенський професійний ліцей у 2018 році здійснює за державним замовленням підготовку кваліфікованих робітників за професіями: для молоді, що закінчила базову загальноосвітню середню школу з терміном навчання 2 роки - "Штукатур. Маляр"; "Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій"; на базі повної загальної середньої освіти з терміном навчання 1,5 року - "Слюсар з ремонту автомобілів"; "Електрозварник ручного зварювання. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування"; "Кухар. Кондитер".
Інформація до новини
  • Дивилися: 97
  • Автор: admin
  • Дата: 3-05-2017, 09:21
3-05-2017, 09:21

Місячник з охорони праці та безпеки життєдіяльності

Категория: Методична робота

У квітні місяці 2017 року в Лубенському професійному ліцеї пройшов місячник з охорони праці та безпеки життєдіяльності відповідно до комплексного плану, затвердженого наказом по ліцею від 27 березня 2017 року №39.

Мета проведення: пропаганда здорового і безпечного способу життя, розвиток усвідомленої активності учнів, формування у майбутніх робітників знань і навичок з безпечного ведення робіт, відповідального ставлення до збереження і здоров’я, як особистого, так і інших працівників.

Відповідальною за проведення місячника була призначена інженер з охорони праці Рикова З.О.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

Новини освіти

освітній портал Педагогічна преса

Погода в Лубнах

Погода
Погода у Лубнах

вологість:

тиск:

вітер:

^