Лубенський професійний ліцей у 2018 році здійснює за державним замовленням підготовку кваліфікованих робітників за професіями: для молоді, що закінчила базову загальноосвітню середню школу з терміном навчання 2 роки - "Штукатур. Маляр"; "Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій"; на базі повної загальної середньої освіти з терміном навчання 1,5 року - "Слюсар з ремонту автомобілів"; "Електрозварник ручного зварювання. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування"; "Кухар. Кондитер".

Куточок психолога

 
 
               Розділ веде практичний психолог,
                 спеціаліст другої категорії
 
             Соловей Валентина Анатоліївна

Психологічний супровід діяльності навчально-виховного процесу передбачає цілеспрямовану, компетентно сплановану роботу з усіма категоріями учасників – педагогами, учнями, батьками, – з дотриманням принципу наступності.

 

Найважливішим завданням психологічної служби є збереження психологічного здоров'я дітей. Кожному учню необхідна підтримка й допомога у «входженні в нове життя», які зі сторони значущих дорослих батьків, викладачів, майстрів, так і зі сторони психолога.

 

В центрі уваги психологічної служби – особистість, індивідуальність кожного вихованця, його розвиток і захист як основа індивідуальної роботи з учнями. Вивчення індивідуальних особливостей дітей, виховання почуттів, формування ділової спрямованості через групову діяльність, прищеплення інтересу до знань, правильної самооцінки, формування позитивних мотивів в навчанні, розвиток творчих здібностей, засоби корекції психічного стану і поведінки дітей, самопізнання, творчого підходу учнів до навчання.

 

Психолого-педагогічний супровід відстежує динаміку розвитку особистості кожного учня з наступним проектуванням та здійсненням розвивально-корекційних впливів комплексного характеру.

 

Змістом діяльності психологічної служби в цьому контексті є психологічна просвіта та діагностика суб'єктів навчально-виховного процесу, розробка комплексних програм вирішення поставлених завдань, створення моделі психологічного супроводу для навчально-виховного процесу, різні види аналізу отриманих результатів.

 

  Нормативно-правова документація

Ведення документації психологічної служби

Декларація прав дитини

Етичний кодекс психолога

Загальна декларація прав людини

Концепція розвитку психологічної служби системи освіти України

Положення про психологічну службу системи освіти України

 
   Психологічна просвіта

Вибір професії 

Суїцид, його причини

Конфлікти між педагогами й учнями

Мотивація діяльності учнів на уроці

Поняття психології, її роль у життєдіяльності людини

Психологічний клімат у педагогічному колективі

Що таке стрес і як ним керувати?

 
  Психолог радить

Десять правил успіху 

Допомога особам, які зазнали насильства в сім’ї

Поради психолога

Поради щодо спілкування

Рекомендації психолога по роботі педагогів з учнями девіантної поведінки

Це повинен знати кожен

Як підвищити свою самооцінку

Як впоратися з самотністю

Як позбутися невпевненості в собі

Як розвинути пам’ять

Як стати привабливою особистістю


Новини освіти

освітній портал Педагогічна преса

Погода в Лубнах

Погода
Погода у Лубнах

вологість:

тиск:

вітер:

^