Лубенський професійний ліцей у 2017 році здійснює набір учнів за державним замовленням для підготовки кваліфікованих робітників за професіями: для молоді, що закінчила базову загальноосвітню середню школу з терміном навчання 2 роки - "Штукатур. Маляр"; "Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій"; на базі повної загальної середньої освіти з терміном навчання 1,5 року - "Слюсар з ремонту автомобілів"; "Електрозварник ручного зварювання. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування"; "Кухар. Кондитер"; "Кухар".

Фізична культура і спорт

Впровадження масових форм занять фізичною культурою та спортом сприяє: формуванню та розвитку здорової особистості, пропаганді здорового способу життя. вихованню цілеспрямованості, вольових якостей, групової взаємодії, психологічної стійкості, почуття відповідальності.

 

У ліцеї велика увага приділяється організації роботи спортивних секцій, адже командні види спорту захоплюють глядачів видовищністю, несподіваними комбінаціями та непередбачуваністю результату.


Спортивні секції Лубенського професійного ліцею

  

Назва

спортивної секції

Керівник

Графік роботи секцій

у спортивному залі

Волейбольна

Фролов

Євгеній Олександрович

    Понеділок, середа 15.30–18.45

Баскетбольна

    Вівторок, четвер – 15.30–18.45

  

Мета занять у спортивних секціях:

формування інтересу до занять фізичною культурою та спортом, популяризація гри в волейбол та баскетбол серед учнів в ліцеї, пропаганда здорового способу життя;

зміцнення здоров'я, сприяння гармонійного фізичного розвитку;

теоретичне і практичне навчання грі у волейбол та баскетбол;

навчання учнів життєво важливим руховим навичкам і умінням;

формування збірної команди ліцею з волейболу та баскетболу, придбання необхідних вольових, психологічних якостей.

 

Заняття в секціях дають можливість:

виявити природні дані учня для швидкого росту майстерності;

оволодіти теоретичними та практичними прийомами гри у волейбол та баскетбол;

брати участь у загальноліцейних і в районних змаганнях з волейболу та баскетболу;

розвивати в учнів основні рухові якості: силу, спритність, швидкість рухів, швидкісно-силові якості, витривалість;

виховувати в учнів моральні якості: цілеспрямованість і волю, дисциплінованість і вміння мобілізувати в потрібний момент свої фізичні і духовні сили;

виховувати в учнів вольові якості: сміливість, рішучість, наполегливість;

вчити учнів виявляти свої вольові зусилля, щоб побороти невпевненість в собі, а іноді й страх.

 

Спортивна секція з волейболу

Гра у волейбол – це не просто гра, це – життя. Вона складається із злетів і падінь, із перемог і поразок, але ніколи не закінчується, бо завжди має продовження у молодих поколіннях волейболістів.

 

Лубенський професійний ліцей пишається досягненнями волейбольної команди, а тому найактивніші учасники змагань нагороджені похвальними грамотами та дипломами, а саме: Іващенко Сергій (професія «Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій», 2-й курс), Ставицький Костянтин (професія «Штукатур. Маляр», 2-й курс), Дука Ростислав (професія «Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій», 1-й курс), Фостій Ілля (професія «Кухар. Кондитер», 1-й курс).

 

Спортивна секція з баскетболу

Баскетбол - одна із найпопулярніших ігор у багатьох країнах світу. В Україні баскетбол займає почесне друге місця після такої гри як футбол.

 

Для неї характерні різноманітні рухи: ходьба, біг, зупинки, повороти, стрибки, кидки і ведення м'яча, здійснювані в єдиноборстві із суперниками. Такі різноманітні рухи сприяють поліпшенню обміну речовин, діяльності всіх систем організму, формують координацію.

 

Баскетбол має не тільки оздоровчо-гігієнічне значення, але й агітаційно-виховне. Заняття баскетболом допомагають формувати наполегливість, сміливість, рішучість, чесність, впевненість у собі, почуття колективізму. «Але ефективність виховання, – за словами С.Бєлова, – залежить, насамперед, від того, наскільки цілеспрямовано в педагогічному процесі здійснюється взаємозв'язок фізичного і морального виховання».

Баскетбол є захоплюючою атлетичною грою, що представляє собою ефективний засіб фізичного виховання.


Січень місяць 2017 року відзначився силовим турніром, присвячений Дню пам’яті небесної сотні. Учні ліцею взяли активну участь у змаганнях. Серед команд I місце вибороли учні груп № 7 Лагоденко Євген (професія «Слюсар з ремонту автомобілів») та №4 Карбан Ніна (професія «Кухар. Кондитер»). 

 

Традиційнов грудні місяця 2016 року була проведена особиста та командна першість ліцею з настільного тенісу. В особистому заліку I місце виборов учень групи № 1 Ємець Сергій (професія «Слюсар з ремонту автомобілів»), II місце – Султонов Султан, група № 2 (професія «Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій»), III місце – Тацинець Владислав, група № 4 (професія «Кухар. Кондитер»). У командному заліку перемогу отрималикоманди груп: № 1 (професія «Слюсар з ремонту автомобілів»), № 2 (професія «Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій»). 

 

Відповідно до плану у листопаді 2016 року відбулися змагання з волейболу.

I місце виборола група №2 (професія «Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій»), ІI місце – група № 4 (професія «Кухар. Кондитер»), III місце – група № 1(професія «Слюсар з ремонту автомобілів»). 
 
11 жовтня 2016 року провели ліцейний спортивний захід «Козацькі забави». Програма свята складалася з 7 видів випробувань. I місце по найменшій сумі балів виборола група №1 (професія «Слюсар з ремонту автомобілів»), II місце – група № 7 (професія «Слюсар з ремонту автомобілів» II курс), III місце група № 6 (професія «Маляр. Штукатур»).
 
10 жовтня 2016 року учні ліцею прийняли активну участь у міському спортивно-патріотичному святі присвяченому Дню українського козацтва «Козацькі забави», де в напруженій спортивній боротьбі вибороли III місце. 
 
4 жовтня 2016 року розпочали першість ліцею з футболу, в яких взяли участь збірні команди з професій: «Слюсар з ремонту автомобілів» (учні груп № 1 та №7), «Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій» (учні груп № 2 та №3), «Кухар. Кондитер» (учні груп № 4 та № 5). I місце виборола група збірна груп № 1 та №7, II місце – збірна груп № 2 та №3, III місце – збірна груп № 4 та № 5.

У 2016/2017 навчальному році згідно календарного плану та положення про спартакіаду з видів спорту навчальний рік розпочали спортивним святом присвяченому Дню фізичної культури та спорту в Україні. 9 вересня на стадіоні «Торпедо» провели змагання, які включали 6 видів випробувань для юнаків та 5 видів для дівчат.

Новини освіти

освітній портал Педагогічна преса

Погода в Лубнах

Погода
Погода у Лубнах

вологість:

тиск:

вітер:

^