Лубенський професійний ліцей у 2017 році здійснює набір учнів за державним замовленням для підготовки кваліфікованих робітників за професіями: для молоді, що закінчила базову загальноосвітню середню школу з терміном навчання 2 роки - "Штукатур. Маляр"; "Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій"; на базі повної загальної середньої освіти з терміном навчання 1,5 року - "Слюсар з ремонту автомобілів"; "Електрозварник ручного зварювання. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування"; "Кухар. Кондитер"; "Кухар".

Державні закупівлі

 

      Лубенський професійний ліцей згідно Закону України «Про публічні закупівлі» бере участь у публічних державних закупівлях через систему електронних закупівель ProZorro.

     Так , у І кварталі 2017 року проведено відкриті торги  і укладено договір на закупівлю пари, гаряча вода та пов’язана продукція з ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» на загальну суму 325418,00грн. та на постачання природного газу проведено допорогові закупівлі з ТОВ ТД «Лубнигаз», загальна сума договору 167000,00грн.


Новини освіти

освітній портал Педагогічна преса

Погода в Лубнах

Погода
Погода у Лубнах

вологість:

тиск:

вітер:

^