Лубенський професійний ліцей у 2018 році здійснює за державним замовленням підготовку кваліфікованих робітників за професіями: для молоді, що закінчила базову загальноосвітню середню школу з терміном навчання 2 роки - "Штукатур. Маляр"; "Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій"; на базі повної загальної середньої освіти з терміном навчання 1,5 року - "Слюсар з ремонту автомобілів"; "Електрозварник ручного зварювання. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування"; "Кухар. Кондитер".

Атестація педагогічних працівників

 Атестація педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів, незалежно від підпорядкування, типів і форм власності, є обов’язковою і здійснюється, як правило, один раз на п’ять років. Це визначення відповідності працівників займаній посаді, рівню кваліфікації. 

 

Відповідно до п. 1.2. Типового положення про атестацію педагогічних працівників атестація – це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.

 

Однією з форм узагальнення досвіду викладача чи майстра виробничого навчання є його опис (портфоліо, творче досьє, творчий звіт тощо). Портфоліо педагога (творчий звіт, опис досвіду) має містити результати роботи претендента за міжатестаційний період.

 

Портфоліо – це кейс, в якому зібрані та систематизовані всі напрацювання за міжатестаційний період по всім напрямкам діяльності педагогічного працівника. Тобто, портфоліо є способом фіксації, нагромадження й оцінки індивідуальних досягнень викладача чи майстра виробничого навчання за певний проміжок часу.

 

Структура портфоліо педагогічного працівника Лубенського професійного ліцею до атестації представляє собою своєрідний орієнтир всіх можливих видів активності педагога. Дане портфоліо складається з двох частин – файлової папки «документи» та мультимедійної презентації, котрі включають такі розділи:

І. Загальні відомості про педагогічного працівника.

ІІ. Навчально-методична діяльність педагогічного працівника.

ІІІ. Навчально-матеріальна база предмету.

ІV. Результати педагогічної діяльності.

 

Вимоги до оформлення портфоліо:

– систематичність і регулярність самомоніторингу;

– структуризація матеріалів, логічність і лаконічність всіх письмових пояснень;

– акуратність і естетичність оформлення;

– цілісність, тематична завершеність представлених матеріалів;

– наочність і обґрунтованість презентації.

 

Кожен розділ має свої підрозділи відповідно до специфіки, стажу роботи та участі педагогічного працівника в роботі навчального закладу.

 

Файлову папку «документи» педагоги ліцею наповнюють матеріалами протягом міжатестаційного періоду.

 
На засіданні атестаційної комісії викладачі і майстри виробничого навчання представляють свої досягнення членами атестаційної комісії, доводять свою відповідність певному кваліфікаційному рівню за допомогою мультимедійної презентації, що дає можливість унаочнити інформацію про напрацювання та результати за міжатестаційний період.

 

Типове положення про атестацію педагогічних працівників

Про атестацію

Кваліфікаційні вимоги майстра

Постанова кабінету міністрів 


Атестація 2018

 

29. 03. 2018 р. відбулася атестація таких педагогічних працівників:

1. Чергова атестація Легуші С.А. - бібліотекаря, на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «Спеціаліст».

2. Позачергова атестація Крицького Р.В. - майстра виробничого навчання, на присвоєння 13 тарифного розряду.

 
Портфоліо педагогічних працівників
 
2018 рік
 

Крицький Р. В.

Легуша С. А


2017 рік

Білик О. О.

Гиренко В. Г.

Денисенко Ю. Б. 

Іващенко О. В.

2016 рік
Бельченко В.А.rar [226,56 Kb] (завантажень: 16)
Зінченко О.М.rar [275,68 Kb] (завантажень: 10)
Риков А.В.rar [509,14 Kb] (завантажень: 4)
Ярмольчук О.Г.rar [527,43 Kb] (завантажень: 9)

Новини освіти

освітній портал Педагогічна преса

Погода в Лубнах

Погода
Погода у Лубнах

вологість:

тиск:

вітер:

^