» Всеукраїнський огляд-конкурс професійно-технічних навчальних закладів
Лубенський професійний ліцей у 2017 році здійснює набір учнів за державним замовленням для підготовки кваліфікованих робітників за професіями: для молоді, що закінчила базову загальноосвітню середню школу з терміном навчання 2 роки - "Штукатур. Маляр"; "Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій"; на базі повної загальної середньої освіти з терміном навчання 1,5 року - "Слюсар з ремонту автомобілів"; "Електрозварник ручного зварювання. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування"; "Кухар. Кондитер"; "Кухар".
Інформація до новини
  • Дивилися: 39
  • Автор: admin
  • Дата: 15-05-2017, 15:42
15-05-2017, 15:42

Всеукраїнський огляд-конкурс професійно-технічних навчальних закладів

Категория: ---

З березня по травень 2017 року Лубенський професійний ліцей приймав участь в обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу професійно-технічних навчальних закладів на кращу організацію роботи з охорони праці.

Мета конкурсу:вдосконалення роботи щодо створення безпечних і здорових умов праці та навчання в професійно-технічних навчальних закладів.

Відповідно наказу Департаменту освіти і науки Полтавської державної обласної адміністрації №197 від 11.05.2017 року «Про підсумки обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу професійно-технічних навчальних закладів на кращу організацію роботи з охорони праці» ліцей зайняв ІІІ (третє) місце.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

Новини освіти

освітній портал Педагогічна преса

Погода в Лубнах

Погода
Погода у Лубнах

вологість:

тиск:

вітер:

^